Ligoninėje vyko „Efektyvaus vadovavimo“ mokymai

2019 m. sausio 31 d., vasario 20 d.  ir kovo 20 d. VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje vyko  „Efektyvaus vadovavimo“ mokymai įstaigos slaugos administratoriams.  Mokymų metu slaugos vadovai įgijo teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurie padės ugdyti vadovavimo, problemų nagrinėjimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius. Susipažino su darbuotojų motyvacijos ir pasitenkinimo darbu metodais. Išmoko atpažinti konfliktinę situaciją ankstyvojoje jos stadijoje, keisti savo neigiamas nuostatas ir nusiteikimą. Įgytos žinios padės sustiprinti darbuotojų vidinę motyvaciją siekti tikslų ir geresnių darbo rezultatų. Juk efektyvus vadovavimas – raktas į organizacijos sėkmę.

Mokymasis pasižymėjo betarpišku lektoriaus bendravimu su slaugos administratoriais, neformalia aplinka. Vyko grupinės ir individualios praktinės užduotys formuojamos kiekvienai nagrinėjamai temai atskirai, kurios leido geriau įsisavinti teorines žinias bei formuoti praktinius įgūdžius.

Mokymosi dalyviams buvo įteikti 8 ak.val kvalifikacijos tobulinimosi pažymėjimai.

„Efektyvaus vadovavimo“ mokymus vedė lektorė, psichologė Agnė Jaselskienė, turinti daugiau nei 15 metų mokymų vedimo patirtį suaugusiems, atitinkanti europinį psichologų kvalifikacijos standartą (EuroPsy sertifikatas), įgijusi NLP sertifikatą Londone, baigusi VU Specialiosios psichologijos laboratorijos vykdomus 6 kreditų kursus „Suaugusiųjų intelektinių gebėjimų įvertinimas“, psichologijos bakalaurė ir magistrė (Kauno Vytauto Didžiojo universitetas, 1999-2005). Pravedusi daugiau nei 10000 val. mokymų. Konsultuoja asmenybės galimybių išnaudojimo, vadovavimo tobulinimo, darbo organizavimo, laiko planavimo klausimais.

„Efektyvaus vadovavimo“ mokymai Dalyviams įteikti kvalifikacijos tobulinimosi pažymėjimai

Informaciją paruošė: direktoriaus pavaduotoja slaugai Andželika Zavackienė

Nuotr. iš asmeninio A. Zavackienės archyvo