Mokslinė – praktinė konferencija „Kraujavimo valdymas įvairiose klinikinėse situacijose“

VILNIAUS UNIVERISTETO
MEDICINOS FAKULTETO
KLINIKINĖS MEDICINOS INSTITUTAS
SKUBIOS MEDICINOS KLINIKA

VU MF KMI Skubios medicinos klinika
Lietuvos intensyviosios kardiologijos ir skubiosios medicinos asociacija
Organizuoja mokslinę – praktinę konferenciją

„Kraujavimo valdymas įvairiose klinikinėse situacijose“
2019 birželio 7d.

Respublikinė Klaipėdos ligoninė, S. Nėries g. 3, Klaipėda

PROGRAMA

8.45-9.00 Registracija
9.00-9.20 Pacientų, vartojančių vit. K antagonistus kraujavimo valdymas (Prof. P. Šerpytis, VU)
9.20-9.35 Klinikinis atvejis. Diskusijos (Prof. P. Šerpytis, VU)
9.35-9.55 Masyvaus kraujavimo valdymas (Prof. S. Vosylius, RVUL)
9.55-10.10 Klinikinis atvejis. Diskusijos (Prof. S. Vosylius, RVUL)
10.10-10.30 Pacientų, vartojančių DOAC kraujavimo valdymas. Laboratorinė diagnostika ir reversija (Prof. P. Šerpytis, VU)
10.30-10.45 Klinikinis atvejis. Diskusijos (Prof. P. Šerpytis, VU)
10.45-11.05 Kraujavimo valdymas esant kepenų funkcijos nepakankamumui (Prof. S. Vosylius, RVUL)
11.05-11.20 Klinikinis atvejis. Diskusijos (Prof. S. Vosylius, RVUL)
11.20-11.30 Protrombino komplekso koncentrato skyrimo tvarka antrinio ir tretinio lygio ligoninėse (Prof. S. Vosylius, RVUL)
11.30-12.00 Apibendrinimas ir išvados (Prof. P. Šerpytis, VU)

Konferencija skirta gydytojams anesteziologams – reanimatologams, gydytojams chirurgams, gydytojams abdominaliniams chirurgams, gydytojams krūtinės chirurgams, gydytojams vaikų chirurgams, gydytojams širdies chirurgams, gydytojams kraujagyslių chirurgams, gydytojams neurologams, gydytojams neurochirurgams, gydytojams ortopedams – traumatologams, vaikų intensyviosios terapijos gydytojams, gydytojams akušeriams ginekologams, vidaus ligų gydytojams, gastroenterologams, skubios medicinos gydytojams, gydytojams transfuziologams, anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojoms.
Bus išduodami 3 val. pažymėjimai.

Renginys nemokamas. Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija el. paštu akvile.puzaite-kloviene@sananet.lt arba tel. +370 612 83203