Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Naujieji gydytojai džiaugiasi įsilieję į Respublikinės Klaipėdos ligoninės kolektyvo gretas ir tikisi jos vardą garsinti gerais darbais

Naujieji gydytojai džiaugiasi įsilieję į Respublikinės Klaipėdos ligoninės kolektyvo gretas ir tikisi jos vardą garsinti gerais darbais

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje puoselėjama graži tradicija – rugsėjo pradžioje sveikinami naujieji gydytojai, papildę ligoninės profesionalų gretas. Šiemet prie gausaus gydytojų kolektyvo prisijungė dešimt naujų specialistų.

Sveikindamas su simboline darbo pradžia ligoninės direktorius Darius Steponkus pastebėjo,kad šią dieną užplūsta dvejopi jausmai – gaila praėjusios vasaros, tačiau prasideda naujas etapas.

„Linkėjimų sulauksite daug ir įvairių, jauniems gydytojams norėčiau palinkėti tik vieno, kad naujajame darbe lydėtų tikėjimas savo jėgomis, tuomet išsipildys visos jūsų viltys“ – kalbėjo D.Steponkus.

Direktoriaus pavaduotojas Zigmas Juzumas, linkėdamas jauniems kolegoms sėkmės, pabrėžė, kad dirbti į Respublikinę Klaipėdos ligoninę pateko geriausi šalies gydytojai.

„Mes labai džiaugiamės jaunais specialistais, kurie ateina su naujomis žiniomis, idėjomis. Mes jumis tikime, linkime nesustoti ir kaupti žinias. Stebėkite vyresnio amžiaus gydytojus, dirbančius mūsų ligoninėje, mokykitės iš jų patirties ir semkitės išminties. Jūs turite didžiuotis, kad dirbate šioje ligoninėje, nes ji – geriausia šalyje ir tikime, kad pateisinsite jos vardą“, – linkėjo Z.Juzumas.

Prie Respublikinės Klaipėdos ligoninės profesionalų komandos prisijungė 10 naujų specialistų: gydytojai anesteziologai Rimvydas Alšauskas ir Olga Klimenko, gydytojos radiologės Eglė Bakučionytė ir Neringa Puleikytė, gydytojai ortopedai Aleksej Lebedev ir Tomas Liebus, gydytoja neurologė Agnė Sakalauskaitė, gydytoja akušerė ginekologė Olga Šaudvytienė, gydytoja pulmonologė Silvija Zemnickienė bei Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje rezidentūrą atlikę vidaus ligų gydytojai Inga Ubartienė ir Mindaugas Vežbavičius.

„Esame darbui nusiteikę pakiliai, tikimės, kad pateisinsime pasitikėjimą , – sakė ortopedas A.Lebedev.

„Tikrai labai džiaugiuosi, kad galiu dirbti šioje ligoninėje, viliuosi, kad pateisinsiu kolegų ir pacientų lūkesčius“, – dėstė gydytojas Rimvydas Alšauskas.

„Apie Respublikinės Klaipėdos ligoninės Radiologijos skyrių esu girdėjusi labai daug gerų atsiliepimų. Čia puikiai organizuotas darbas, būtent tokioje ligoninėje ir norėjau dirbti“, – džiaugėsi gydytoja E.Bakučionytė.

„Ligoninė – labai moderni, čia yra visos galimybės tobulėti, gilinti savo žinias, o pacientų norėčiau paprašyti – nebijoti jaunų gydytojų. Mes atėjome su šviežiomis, moderniomis žiniomis, jas tik reikia nugludinti ir tobulėti“, – sakė Tomas Liebus.

Šie ir kiti Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbti pradedantys jauni specialistai tikisi, kad pritaikę per studijų metus įgytas žinias, padės ne vienam pacientui.