Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Naujieji Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojai tikisi pateisinti pacientų ir kolegų lūkesčius

Naujieji Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojai tikisi pateisinti pacientų ir kolegų lūkesčius

Respublikinės Klaipėdos ligoninės profesionalų gretas papildė trylika naujų gydytojų. Sveikindamas su nauja pradžia, ligoninės direktorius Romaldas Sakalauskas linkėjo suderinti savo darbe tris definicijas: meilę, tikėjimą ir pasitikėjimą.

„Sveikindamas visus kolegas su naujo rudens sezono pradžia, linkiu sveikatos ir ištvermės. Ypač ši akimirka svarbi tiems, kurie baigė rezidentūrą ir pradeda dirbti. Nesvarbu, kaip ateityje klostysis jūsų profesinis kelias, pirmoji darbovietė istoriškai visada labai svarbi. Tam, kad jus naujajame darbe lydėtų tikėjimas ir pasitikėjimas, reikia ir meilės savo profesijai. Ta meile, kurią jūs turite savyje, dalinkitės su kolegomis ir pacientais“, – linkėjo R. Sakalauskas.

Prie profesionalų komandos prisijungė 13 naujų specialistų: gydytojai ortopedai-traumatologai Radmilas Budrikis, Konstantin Siomin ir Mindaugas Bakevičius, taip pat – gydytojas urologas Tomas Gudauskas, gydytoja akušerė ginekologė Jovita Kaunaitė, gydytojas otolaringologas Vytautas Junčys, gydytoja reumatologė Asta Jonaitienė, gydytoja echoskopuotoja Jurgita Uogintaitė, gydytoja radiologė Rasita Pavilionė, gydytoja endokrinologė Vilma Vežbavičienė, gydytoja gastroenterologė Edita Šunokienė, gydytojas chirurgas Žilvinas Pavilionis bei gydytoja psichiatrė Gintarė Baublytė.

„Mane žavi Respublikinės Klaipėdos ligoninės filosofija ir skleidžiamos idėjos – novatoriškumas ir meilė žmogui, todėl džiaugiuosi, kad turiu galimybę dirbti šioje įstaigoje“, – džiaugėsi gydytojas urologas T. Gudauskas.

Jam antrindama gydytoja gastroenterologė E. Šunokienė pasidžiaugė visuomenėje susiformavusiu teigiamu Respublikinės Klaipėdos ligoninės įvaizdžiu.

„Kiek teko bendrauti su pacientais, daugelis akcentuoja, kad Respublikinę Klaipėdos ligoninę jie renkasi todėl, kad čia susipina ilgametė patirtis ir inovacijos. Jie žavisi nuolatiniu ligoninės tobulėjimu ir tuo, kad pagrindinis dėmesys čia skiriamas pacientų gerovei“, – sakė E. Šunokienė.

Gydytojas ortopedas-traumatologas K. Siomin taip pat minėjo, kad rinkdamasis darbovietę, vadovavosi pacientų atsiliepimais, jog tai pati geriausia ligoninė Klaipėdos krašte.

„Galiu perduoti tai, ką girdėjau tiesiogiai iš pacientų lūpų – geriausia ir profesionaliausia pagalba pacientui Klaipėdos krašte suteikiama būtent Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje. Čia dirba patys geriausi specialistai, nupirkta geriausia technika. Tad džiaugiuosi turėdamas galimybę prisijungti prie šio puikaus kolektyvo“, – kalbėjo K. Siomin.

Į ligoninės profesionalų gretas įsilieję naujieji darbuotojai vylėsi, kad jiems pavyks pateisinti pacientų bei kolegų lūkesčius.

„O mano pačios lūkesčiai labai žmogiški – dirbti puikiame kolektyve, turėti daug pacientų, juos mylėti, skleisti empatiją ir sulaukti iš jų to paties“, – sakė gydytoja reumatologė A. Jonaitienė.

„Pasirinkau šią profesiją, nes noriu padėti žmonėms“, – panašiai kalbėjo ir po rezidentūros studijų pradėjusi dirbti gydytoja akušerė ginekologė J. Kaunaitė.

Ir ji, ir daugelis kitų po rezidentūros pradedančių dirbti specialistų viliasi, kad šiame darbe galės pritaikyti per daugelį mokslo metų įgytas žinias ir sykiu semtis patirties iš ilgamečių ligoninės darbuotojų.

Naujieji Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojai tikisi pateisinti pacientų ir kolegų lūkesčius

Prie Respublikinės Klaipėdos ligoninės profesionalų komandos prisijungė 13 naujų gydytojų. Jie įsiamžino su ligoninės direktoriumi Romaldu Sakalausku.

 

Naujieji Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojai tikisi pateisinti pacientų ir kolegų lūkesčius

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius Romaldas Sakalauskas kiekvienam naujam darbuotojui įteikė atminimo dovaną.