Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Odos ir venerinių ligų gydymo ir konsultavimo paslaugos teikiamos naujose patalpose

Odos ir venerinių ligų gydymo ir konsultavimo paslaugos teikiamos naujose patalpose

Nuo šio pirmadienio (rugpjūčio 26 d.) odos ir venerinėmis ligomis sergantys pacientai gydomi Respublikinės Klaipėdos ligoninės S.Neries gatvėje, buvusiose  Pulmonologijos skyriaus patalpose, pirmame aukšte.

Į Skyrių guldomi pacientai stacionariniam gydymui.

Pasak skyriaus vedėjos Aldonos Kajutytės, buvusioje Odos ir venerinių ligų poliklinikoje, adresu Jūros g. 4, patalpos buvo morališkai pasenusios visomis prasmėmis.

Naujajame skyriuje – ne tik erdviau, bet ir žymiai patogiau. Prireikus kitų specialistų konsultacijos, stacionare gydomo paciento nebereikia vežti į kitus padalinius. Ypač tai buvo nepatogu žiemą.Dabar konsultantas iš kito ligoninės skyriaus atvyks pats ir kur kas greičiau.

Skyriuje veikia ir dermatologijos dienos kabinetas, kuriame, su gydytojo siuntimu atvykusiems pacientams, atliekamos įvairios procedūros – statoma lašelinė, perrišamos žaizdos, šviesos terapija ir fizioterapinės.

Pacientai čia priimami tik dieną.

Odos ir venerinių ligų skyriuje S. Neries g., dirba dermatovenerologės Aldona Kajutytė ir Vilma Pocienė.

Dėl odos susirgimų ir odos infekcijų, pacientai (vaikai ir suaugę) konsultuojami Konsultacinėje poliklinikoje, adresu Taikos pr. 103, į kurią iš Jūros g. 4, dirbti persikėlė dvi gydytojos dermatovenerologės: Irina Larina ir Regina Kriščiūnienė.

Konsultacijai pas gydytoją būtina registruotis iš anksto.