Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Pacientų lankymas ligoninėje, išskyrus terminalinės būklės, draudžiamas

Pacientų lankymas ligoninėje, išskyrus terminalinės būklės, draudžiamas

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje griežtinamos pacientų lankymo taisyklės – lankyti leidžiama tik terminalinės (kraštutinai sunkios) būklės pacientus.

Daugėjant susirgimų atvejų ir daugelyje šalies savivaldybių įvedus karantiną, Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje daroma viskas, kad būtų užkirstas kelias infekcijai plisti ir sumažinti riziką COVID -19 infekcija užsikrėsti darbuotojams bei pacientams. Todėl pacientų lankymas, išskyrus sunkios būklės, yra draudžiamas.

Terminalinės būklės pacientus galima lankyti tik gavus skyriaus vedėjo leidimą. Lankyti pacientą leidžiama tik vienam asmeniui ir ne ilgiau kaip 15 min.

Atvykusiam į ligoninę aplankyti terminalinės būklės paciento, lankytojui matuojama kūno temperatūra, jis privalo dėvėti medicininę kaukę, prašoma atlikti rankų antiseptiką bei rekomenduojama išlaikyti vieno metro atstumą iki paciento.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje esantiems pacientams, bei asmenims, kuriems leista aplankyti sunkios būklės ligonį, draudžiama judėti skyrių koridoriuose, į kitus skyrius bei ligoninės teritorijoje.

Lankyti terminalinės būklės pacientus draudžiama asmenims, turintiems ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių, taip pat asmenims, turėjusiems kontaktą su asmeniu, kuriam nustatyta COVID-19 infekcija arba esantiems izoliacijoje.

Asmenys, kuriems suteikta teisė lankyti terminalinės būklės pacientą, atvykę į ligoninę yra registruojami. Jų duomenys naudojami tik COVID-19 ligos kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais ir po trijų savaičių yra sunaikinami.