Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Padėka už švietėjišką veiklą nefrologijos srityje

Padėka už švietėjišką veiklą nefrologijos srityje

Lietuvos inkstų fondas 2016 m. spalio 6 d., Vilniuje organizavo konferenciją „Nefrologijos naujienos 2016“, skirtą gydytojams nefrologams, urologams, alergologams ir klinikiniams imunologams, laboratorinės medicinos gydytojams, gydytojams anesteziologams-reanimatologams, gydytojams klinikiniams toksikologams, vaikų intensyviosios terapijos gydytojams, medicinos gydytojams, vidaus ligų gydytojams bei bendrosios praktikos slaugytojams.

Konferencijos metu Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos inkstų fondas, Lietuvos slaugos specialistų organizacija, Lietuvos nefrologijos, dializės ir transplantacijos asociacija apdovanojo padėkos raštais nusipelnusius gydytojus ir slaugytojus, dirbančius nefrologijos, dializės ir transplantacijos pacientų sveikatos priežiūroje.

Džiugu, kad buvo įvertintas ir VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės hemodializės skyriaus vyresniosios slaugytojos Ritos Jurkuvienės indėlis į pacientų švietėjišką veiklą, pripažintas jos, kaip slaugytojo profesionalumas bei gebėjimas bendradarbiauti su kitais komandos nariais, ypač gydytojais.

„Mes pasijutome gerbiamos ir reikalingos. Tai suteikia gerą emocinį jausmą. Galime pasidžiaugti, kad gydytojai kreipiasi patarimo slaugos ir kitais sveikatos priežiūros klausimais į slaugytojus, pasitiki slaugytojo darbu, o tai reiškia, kad gerai išmanome savo darbą. Malonu yra dirbti komandoje ir kartu siekti ko geresnių rezultatų pacientų sveikatos priežiūroje. Smagu, kad ir slaugytojams yra suteikta galimybė tobulėti ir kelti kvalifikaciją kartu su gydytojais aukšto lygio konferencijose, kurios orientuotos į pacientų gydymą, priežiūrą, slaugą ir mokymą.“ – teigė Rita Jurkuvienė.

Hemodializės skyriaus vyresnioji slaugytoja Rita Jurkuvienė (trečia iš kairės)

Lietuvos nefrologijos, dializės ir transplantacijos asociacijos viceprezidentas Remigijus Laugalys įteikia padėką už švietėjišką veiklą Ritai Jurkuvienei

Hemodializės skyriaus vyresnioji slaugytoja Rita Jurkuvienė (pirma iš kairės)