Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Padėkota šauliams už sklandų bendradarbiavimą ir pagalbą ekstremalios situacijos metu

Padėkota šauliams už sklandų bendradarbiavimą ir pagalbą ekstremalios situacijos metu

Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (Jūros) šaulių 3-iosios rinktinės vadui ats. mjr. Rolandui Lukšui įteiktas suvenyrinis Respublikinės Klaipėdos ligoninės medalis, skirtas visiems sunkmečiu ligoninei talkinusiems šauliams savanoriams.


Dėkodamas už pagalbą ir sklandų bendradarbiavimą ligoninės direktorius Darius Steponkus, pažymėjo, kad savanorių pagalba buvo pačiu laiku, nes būtent „atsiradus daugiau rankų“ ligoninei ėmė sektis, viskas ėjosi tik geryn.
„Bendromis jėgomis mums pavyko įveikti visus sunkumus ir šis periodas baigėsi. Kartais žodžiais sunku išreikšti padėką, bet esame be galo dėkingi visiems talkinusiems savanoriams. Tegul šis simbolinis mūsų įstaigos medalis primins Jums visų mūsų įstaigos darbuotojų dėkingumą“, – sakė ligoninės vadovas Darius Steponkus.
Beveik tris mėnesius šauliai savanoriavo Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje. Suskaičiuota, kad per šį laikotarpį keturiolika savanorių ligoninėje budėjo 900 valandų. Didžiausią savanorių pagalbą juto Priėmimo – skubios pagalbos skyrius, kuriame savanoriai atliko visus medicinos personalo pavestus darbus.
„Jūsų pagalba buvo labai reikšminga. Nuo slaugytojų, pagalbinio personalo pečių savanoriai nuėmė didžiulę naštą, ypač kai trūko darbo rankų, nes dalis personalo sirgo, kiti buvo saviizoliacijoje. Į kolektyvą šauliai įsiliejo greitai, lengvai. Savo darbu, rūpestingumu, atsakingumu bei dėmesiu apgaubę pacientus, šauliai įnešė neįkainojamą indėlį į slaugos procesą “, – dėkodama už pagalbą sakė Andželika Zavackienė, direktoriaus pavaduotoja slaugai.
Puikūs atsiliepimai apie šaulių savanorių darbą suteikė daug džiaugsmo Vakarų (Jūros) šaulių 3-iosios rinktinės vadui ats. mjr. Rolandui Lukšui. Jis pažymėjo, kad savanoriaudami šauliai įgijo gyvenimiškos patirties su kuria dažniausiai susiduriama tik krizės atveju. Talkindami medikams savanoriai išvydo ir sunkų medikų darbą, ir netektis, būta ir labai gražių, šiltų akimirkų.
„Savanoriai labai stengėsi, budėti ėjo ir vyrai, ir moterys, o kai kurie savanoriavo net šeimomis. Nė vienas iš jų nedejavo ir nesiskundė. Šauliai puikiai suprato, kad sunkmečiu pagalba ligoninei – svarbi, kaip ir svarbūs visi jiems pavesti darbai, net ir toks, kaip vežimėlio pervežimas į kitą vietą “, – sakė Vakarų (jūros) šaulių 3-iosios rinktinės vadas ats. mjr. Rolandas Lukšas.


Ligoninės vadovas Darius Steponkus ir šaulių 3-iosios rinktinės vadas ats. mjr. Rolandas Lukšas sutarė, prireikus, bendradarbiavimą tęsti ir ateityje.