Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Pagerbti buvę mokytojai

Pagerbti buvę mokytojai

Apie šimtas pasaulio šalių kasmet, spalio penktąją, mini Pasaulinę mokytojų dieną, skirtą pagerbti mokytojus ir padėkoti jiems už indėlį į mokslą ir jo plėtrą.

Nepamiršti buvo ir senjorai, savo gyvenimą skyrę kilniai mokytojo profesijai, o dabar dienas leidžiantys Respublikinės Klaipėdos ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje.

Savaitgalį šio skyriaus pacientėms – Valerijai Meižienei, kuri 47erius metus dirbo su pradinių klasių moksleiviais, Aldonai Žalimienei, beveik keturis dešimtmečius mokykloje dėsčiusiai istoriją, Teresei Tomkienei, moksleivius mokiusiai lietuvių kalbos subtilybių ir Irenai Gruzdienei, buvusiai vaikų darželio auklėtojai, personalas įteikė gėlių ir padėkojo už atsidavimą ir pasiaukojimą ugdant jaunąją kartą.
Taip pat įteikė po obuolį, iš mažos sėklytės išaugusio medžio vaisių, kuris tarsi simbolizavo mokytojų triūsą.

Pasveikinti buvusių mokytojų atvyko ir gausus būrys artimųjų, kurie kartu prisiminė jų jaunystės dienas, įdomias ir nuotaikingas istorijas iš mokytojų gyvenimo bei susipažino su Teresės Tomkienės rankdarbiais, kelionių albumu.

Paklaustos ar sunkus buvęs mokytojo kelias, moterys atsakė niekada nesigailėjusios, kad eiti teko būtent juo.

Aldona Žalimienė pasakojo mokytojo profesiją pasirinkusi, nes norėjusi kuo daugiau įgyti žinių ir jas perduoti vaikams. Dirbti su jais nebuvo sunku, svarbiausia, pasak Aldonos, buvo sudominti vaikus, tuomet jie klausydavo labai atidžiai.

Kiti šio skyriaus pacientai, buvusias mokytojas pasveikino eilėraščiais, dainomis.

Savo apsilankymu, Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientus, pagerbė ir Taikos Karalienės parapijos klebonas Mindaugas Šlaustas, kuris palaimino susirinkusiuosius ir pakvietė mintyse bei širdyse dėkoti ir stiprinti savo įkvėpėjus, mokytojus, vaikus.

Dėmesio ir pagarbos sujaudintos buvusios mokytojos sako nesitikėjusios tokio linksmo, šilto vakaro. Išsiskirsčius svečiams, skyriaus pacientai dar ilgai vakarojo, dalinosi ne tik prisiminimais, bet ir artimiau susipažino.

Už jaukų susibūrimą jie dėkoja Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai Orintai Jakubėnaitei ir šio skyriaus vyr. slaugytojai Jacintai Drakšienei. Šios dvi moterys ir visas personalas, pasak pacientų, visada stengiasi paįvairinti jų gyvenimą skyriuje.

 

Respublikinės Klaipėdos ligoninės informacija