Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriui – jau vieneri

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriui – jau vieneri

Oficialiai duris Respublikinės Klaipėdos ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius atvėrė praėjusių metų liepos trečiąją. Minint jauno skyriaus gimtadienį, skyriaus vedėja Orinta Jakubėnaitė prasitarė, kad būta visko: ir sunkumų, kurių paprastai darbe netrūksta ir džiaugsmingų akimirkų.

„Svarbiausia dirbant su mūsų pacientais – išlikti žmogiškam, jausti pacientų poreikius. Juk skausmas būna ne tik fizinis, skauda ir sielą, todėl svarbu tai pajusti ir suteikti mūsų senjorams reikiamą pagalbą“, – sakė Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėja Orinta Jakubėnaitė.

Skyriaus vedėja pasidžiaugė draugišku ir rūpestingu kolektyvu, kuris, jos teigimu, per metus išsigrynino. Dirbti liko bendraminčiai ir norintys tarnauti žmonėms. Pasak, O. Jakubėnaitės, personalas dirba komandiniu principu, vertindamas ir gerbdamas vienas kitą. Vedėja apgailestavo, kad iš skyriaus, dėl sveikatos problemų, laikinai teko pasitraukti skyriaus siela vadinamai vyr. slaugytojai Jacintai Drakštienei. Sveikstančią J. Drakštienę pavaduoja slaugytoja Gitana Obrikytė.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius Darius Steponkus pasidžiaugė ne tik darniu Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus kolektyvu, bet ir kokybišku darbu.

„Šį darbą gali dirbti tik pasišventę ir šiuos nuostabius senjorus mylintys žmonės. Tai – didžiulė atsakomybė, nes metų pradžioje pasaulį užpuolęs korona-virusas kėlė didžiulę grėsmę skyriaus pacientams, nes yra ypač pavojingas vyresnio amžiaus žmonėms. Tačiau skyriaus kolektyvo dėka, senjorai buvo apsaugoti. Tai – turbūt didžiausias šių metų laimėjimas, parodęs kokie puikūs žmonės dirba skyriuje“, – džiaugėsi direktorius Darius Steponkus.

Direktoriui antrino ir pavaduotoja Salvinija Misikonienė, pastebėjusi, kad apie gerą skyriaus aurą, kurią kuria skyriuje dirbančios nuostabios merginos, kalbama visame mieste.

„Maniau, kad po kelių mėnesių slaugytojos pavargs, darbas slaugos skyriuje tikrai nėra lengvas, tačiau prabėgo metai, o jos kupinos energijos, švelnumo, rūpestingos ir atidžios pacientams. Ačiū jums mielosios“, – kalbėjo S. Misikonienė.

„Prie mūsų visų gyvenimų Dievas prisiliečia per žmones. Viešpats mus moko mylėti kiekvieną, o mylėti nesiaukojant, kaip šeimoje, taip ir mūsų visuomenėje, negalime. Nuoširdžiai dėkoju ir ligoninės administracijai, ir skyriaus kolektyvui už puikų darbą ir pasišventimą slaugant mūsų senjorus“, – sakė Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos klebonas kunigas Mindaugas Šlaustas.

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje slaugoma per 20imt pacientų, kurių vidutinis amžius – apie 80 metų. Skyriaus kolektyvas ne tik slaugo, bet ir rūpinasi turiningu skyriuje slaugomų senjorų laisvalaikiu. Personalas kartu su pacientais ir jų artimaisiais šventė Šv. Kalėdas, Velykas, Mokytojų dieną, surengė prisiminimų, kino ir kitus vakarus.
Minint skyriaus gimtadienį, svečiams parodytas filmas iš pacientų kultūrinio gyvenimo.