Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje – Šeimos diena.

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje – Šeimos diena.

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius sekmadienį sulaukė gausaus būrio svečių.

Į pirmą kartą surengtą Šeimos dieną, pakviesti visų, 25ių čia slaugomų pacientų, kurių vidutinis amžius apie 80 metų, artimieji.  Skyriaus vyresnioji slaugytoja Jacinta Drakšienė pastebėjo, kad Šeimos diena surengta siekiant, jog pacientai kuo daugiau laiko praleistų su artimaisiais, pajustų jų šilumą, rūpestį.

Tuos, kurių artimieji atvykti negalėjo, kartu su administracija aplankė Taikos Karalienės parapijos klebonas Vilius Viktoravičius.

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus terasoje, susirinkusiems svečiams ir vaikščioti galintiems pacientams, klebonas priminė šeimos ryšio svarbą, pasidalino sekmadieninėmis  mintimis, linkėjo sveikatos ir stiprybės.

Susirinkusieji buvo vaišinami arbata, duona, sūriu, medumi. Norintys įsimažino nuotraukose. Pasak vyresniosios slaugytojos Jacintos, taip mamos, tėčiai, močiutės ir seneliai bus kartu su į namus grįžusiais artimaisiais.

Artimųjų ir pacientų klegesio pakylėtas personalas Šeimos dienas Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje planuoja organizuoti ir ateityje, bent kartą per mėnesį.