Papildomas menu

Registratūra

(8 46) 470 000

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

(8 46) 410 695

Naujienos

Palangos „Pušynas“ sėkmingai įsijungė į Respublikinės Klaipėdos ligoninės gretas ir tęsia veiklą

Palangos „Pušynas“ sėkmingai įsijungė į Respublikinės Klaipėdos ligoninės gretas ir tęsia veiklą

Nuo sausio 1 dienos, daugiau kaip pusšimtį metų Palangoje gyvavęs poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ iš Vidaus reikalų ministerijos pavaldumo perėjo į Sveikatos apsaugos ministerijos ir tapo vienos iš didžiausių Vakarų Lietuvoje Respublikinės Klaipėdos ligoninės (RKL) dalimi ir dabar vadinasi RKL Palangos reabilitacijos filialas „Pušynas“.


„Labai džiaugiuosi, kad įstaigos perėjimas buvo sklandus: pavyko suderinti visų interesus ir poreikius, nė vienas darbuotojas nenukentėjo ir sėkmingai perėjo dirbti į kitą įstaigą. Mums buvo labai svarbu, kad įstaiga nebūtų parduota ar privatizuota ir toliau tęstų tas funkcijas, kurias vykdė iki šiol“, – susitikime su RKL direktoriumi Dariumi Steponkumu bei jo pavaduotoju infrastruktūrai Mindaugu Kundrotu ir „Pušyno“ vadovu Tomu Žulkumi bei pavaduotoju Arūnu Merkeliu sakė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.


Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovas Darius Steponkus pabrėžė, kad RKL bendruomenė su džiaugsmu sutiko naujo filialo atsiradimą įstaigos struktūroje ir dabar pacientams bus galima teikti vientisą paslaugų paketą – nuo ligos diagnozavimo iki pilno sveikatos atstatymo po operacijos ar gydymo, įtraukiant reabilitaciją.


Aptariant išsaugoto poilsio ir reabilitacijos centro svarbą ir perspektyvas, kalbėta apie būtinybę „Pušyną“ plėsti ir modernizuoti.


„Mes planuojame plėsti teikiamų paslaugų spektrą, išlaikydami dabar esamas stipriąsias „Pušyno“ sritis kaip kardiologija ir oftalmologija, tačiau ateityje adaptuosime jas prie mūsų įstaigos teikiamų paslaugų. Generuojame didelius pacientų srautus su judėjimo aparto, ortopedijos, stuburo patologija, paslaugas čia turėtų gauti ir sergantys sąnarių, plaučių ligomis bei pacientai po intervencinės radiologijos procedūrų ir gydymo, kuri mūsų ligoninėje yra bene stipriausiai išvystyta šalyje. Džiaugiuosi, kad čia mums talkins profesionali naujoji „Pušyno“ medicinos vadovė, turinti didelę patirtį šioje srityje gydytoja Judita Daratienė ir gydytojas Saulius Mikutis. Taip pat planuojame stiprinti ir ambulatorines paslaugas Palangos gyventojams, išlaikydami paslaugas VRM pareigūnams“ , – sakė RKL vadovas Darius Steponkus.


Susitikime su poilsio ir reabilitacijos centro bendruomene RKL vadovas Darius Steponkus dar kartą patikino, kad visų darbo vietos yra išsaugotos ir jų veikla į blogąją pusę tikrai nepasikeis. Direktorius paprašė truputį kantrybės ir laiko kol bus atsakyta į visus darbuotojų klausimus ir išreiškė tikėjimą, kad bendradarbiavimas duos puikių rezultatų.


Susitikimo metu aptartas glaudus Respublikinės Klaipėdos ligoninės ir Palangos miesto bendradarbiavimas siekiant, kad reabilitacijos centras “Pušynas“ taptų moderniausiu ir vienu patraukliausių reabilitacijos centrų šalyje.