Papildomas menu

Registratūra

(8 46) 470 000

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

(8 46) 410 695

Paslaugų teikimo tvarka

Paslaugų teikimo tvarka

Atnaujinant paslaugų teikimą su kiekvienu pacientu, užsiregistravusiu konsultacijai pas gydytoją specialistą iki karantino, bus susisiekta asmeniškai ir paskirtas naujas vizito laikas.

Pacientai, kuriems reikalinga ambulatorinė konsultacija, į ambulatorinį padalinį kviečiami atvykti ne anksčiau kaip 10 min. iki paskirtos konsultacijos pas gydytoją.

Karščiuojantys ir turintys virusinės infekcijos simptomų pacientai į poliklinikos patalpas nebus įleidžiami. Pacientams bus nurodoma kreiptis nuotoliniu būdu į šeimos gydytoją.

Prie įėjimo į įstaigą pacientus pasitiks specialistas, kuris įleis tik konsultacijoms registruotus pacientus nustatytu laiku.

Specialistas paklaus dėl kvėpavimo takų infekcijų, galimo kontakto su COVID-19 sergančiu asmeniu, galimų kelionių užsienyje per paskutines 14 d. ir su tuo susijusios saviizoliacijos, bei pamatuos kūno temperatūrą. Pacientui siūloma atlikti rankų antiseptiką.

Prie kabineto galės laukti tik po 1 pacientą, reikės laikytis 2 m. atstumo.

Konsultacijos metu pacientas turės dėvėti kvėpavimo takų apsaugos priemonę: vienkartinę medicininę (chirurginę) kaukę arba respiratorių be iškvėpimo vožtuvo. Jei tokios kvėpavimo takų apsaugos priemonės pacientas neturės, jam bus duodama vienkartinė medicininė (chirurginė) kaukė.

Vyresniems nei 60 m., onkologinėmis arba lėtinėmis ligomis sergantiems pacientams bus nurodytos atskiros priėmimo valandos.

Pasibaigus konsultacijai 10-15 min. bus skiriama patalpos vėdinimui ir dezinfekcijai.

Siekiant išvengti koronaviruso infekcijos plitimo ir toliau pirmenybė teikiama nuotolinėms gydytojų specialistų konsultacijoms, kurios skirtos vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje palaipsniui atnaujinamos planinės operacijos

Visiems dėl skubios pagalbos stacionarizuojamiems pacientams atliekamas viruso SARS CoV 2 tyrimas.

Jeigu pacientui paskirtas planinis gydymas stacionare, viruso SARS CoV 2 tyrimas turi būti atliktas mobiliajame punkte iki stacionarizavimo likus ne daugiau kaip 48 val. Išskirtiniais atvejais (dėl paciento sveikatos būklės), tyrimas atliekamas įstaigoje.
Tyrimui, kuris atliekamas mobiliajame punkte prieš planinę operaciją, siuntimą elektroniniu būdu užpildo ir jį pasirašo šeimos gydytojas arba planinę stacionarinę operaciją paskyręs gydytojas specialistas.

Pacientai stacionare turi dėvėti vienkartinę medicininę kaukę arba respiratorių.

Pacientų lankymas Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje griežtai draudžiamas, išskyrus ypatingai sunkios būklės pacientus. Ir tik gavus skyriaus vedėjo leidimą.

Vienu metu leidžiama lankyti tik vienam šeimos nariui. Lankymo trukmė ne ilgiau kaip 10 min.

Pacientą lankyti gali tik asmenys, neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamų ligų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, vėmimas, viduriavimas ir pan.) ir kuriems nėra taikomas saviizoliacijos režimas.

Lankytojai turi dėvėti vienkartinę medicininę kaukę. Prieš patekdami į skyrių ir išeidami iš skyriaus lankytojai turi atlikti rankų antiseptiką.

Grįžti į pradinį puslapį