Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Pasveikinti medicinos darbuotojai

Pasveikinti medicinos darbuotojai

Nuo 2004-ųjų kasmet balandžio 27-ąją medicinos darbuotojai mini savo profesinę šventę.

„Mieli kolegos, brangūs mūsų bendruomenės atstovai, labai džiaugiuosi, kad šį rytą, po pastarųjų įtemptų kovos metų su pandemija, vėl galime susiburti, nors ir ne visi, draugėn. Pasidžiaugti laimėjimais, pasidalinti pasiekimais, dovanoti vieni kitiems šiltas nuoširdžias šypsenas. Kitais metais švęsime mūsų ligoninės jubiliejų ir tikiuosi, kad būsime visi kartu, kas benutiktų. Man labai malonu šiandien pasveikinti Jus su profesine švente. Ačiū už Jūsų nenuilstamą darbą padedant pacientams susigrąžinti sveikatą, ačiū už pasiekimus, kuriais garsinate mūsų gydymo įstaigą ne tik šalyje, bet ir už jos ribų. Linkiu Jums ir Jūsų artimiesiems stiprios sveikatos, kad išsipildytų Jūsų svajonės ir įgyvendintumėte savo siekius“, – šį rytą, ligoninės kavinėje susibūrusius įstaigos bendruomenės narius sveikino ligoninės direktorius Darius Steponkus.

Į rytinį susibūrimą atvyko Respublikinės Klaipėdos ligoninės padalinių, filialų, skyrių kolektyvų deleguoti atstovai. Tai – tie žmonės, kuriuos už nuopelnus įvertino patys bendruomenės nariai. Jiems įteikti padėkos raštai, o kartu praleistas laikas, kaip tvirtina medikai, gerai nuteikė visai dienai.

„Šiandien jaučiuosi ypatingai, nes mes visi pasiilgome ramaus, gražaus bendravimo. Bendravimo atvirais veidais (be kaukių), bendravimo iš širdies į širdį ir šis rytas mus taip puikiai nuteikia visai dienai, visam pavasariui ir vasarai. Medikams norėčiau palinkėti kantrybės, kantrybės su pacientais, su savimi ir savo artimaisiais, taip pat išlikti jaunatviškiems, žingeidiems, siekiantiems mokslo, žinių. Stiprios sveikatos ir geros gyvenimo kloties“- sakė Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytoja otorinolaringologė Ingrida Anužytė

„Man labai malonu, kad ši diena gali suvienyti daugybę medikų. Tai nėra šventė kažkuriai vienai grupei, o skirta mums visiems kartu. Nes kas mes esame koks nors skyrius be laboratorijos, be rentgeno be sterilizacinės ir be visų kitų padalinių. Šita šventė mus visus suvienija, o tokių susivienijimų mums labai dabar reikia, nes mes labai to pasiilgome. Pastarieji pandemijos metai buvo sunkūs, mes pavargome, o dabar viskas lyg stojasi į savo vietas ir tikėkimės, kad nebesugrius. Sveikinu visus su medicinos darbuotojų diena“, – džiaugėsi Kristina Čeblauskė Ginekologijos skyriaus vyresnioji slaugytoja.

„Medikų diena mums visada yra svarbi, mes visą gyvenimą atidavėm medicinai, todėl labai malonu ir svarbu pabūti kartu su kolegomis. Šią dieną susirenka visi: nuo slaugytojo padėjėjos iki gydytojo, šią dieną jaučiamės pakylėti“, – savo mintimis pasidalino Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus gydytojas chirurgas Arvydas Berenis.

„Labai džiaugiuosi šia gražia švente ir linkiu visiems medikams daug sveikatos, stiprybės, kad visada būtų malonūs ir gražūs, su šypsena pasitiktų mūsų pacientus“, – linkėjo medicinos registratorė Birutė Maslauskienė.

„Labai malonu, labai džiaugiuosi, kad dirbu tokiame dideliame, draugiškame kolektyve. Jame jaučiuosi kaip šeimoje“, – džiaugėsi Hemodializės skyriaus slaugytojo padėjėja Jolanta Bajarūnienė.

„Mūsų Centralizuotos sterilizacijos skyrius taip pat yra nuostabus, labai draugiškas kolektyvas ir labai malonu, kai tave pastebi, prisimena. Džiaugiuosi, kad galėjome, nors trumpam pabūti kartu su kolegomis, nuotaika – nuostabi“, – sakė Centralizuotos sterilizacijos skyriaus darbuotoja Kristina Jakšienė.

Mieli medikai, nuoširdžiausi sveikinimai Jums visiems ! Būkite stiprūs, sveiki ir laimingi !
Su Medicinos darbuotojų diena !