Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Prisimenant P. Lideikį

Prisimenant P. Lideikį

2016-12-02 VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filiale buvo minimos Tuberkuliozės dispanserio ilgamečio vyriausiojo gydytojo Prano Lideikio 100-osios gimimo metinės.

Minėjime dalyvavo garbės svečiai: gydytojo P.Lideikio dukra Živilė, anūkės Giedrė ir Laisvė, buvę gydytojo – garbaus amžiaus kolegos, bendradarbiai, gydytojo pacientas V.Kiaunė.

Pagerbiant puikų vadovą, gydytoją-profesionalą, žengusį į priekį greičiau nei visi kolegos, buvo prisiminti gydytojo P.Lideikio nuveikti prasmingi darbai, Jo šviesios idėjos. Net dabar stebimės kaip viename žmoguje derėjo tokie dalykai, kaip valdininko postas ir demokratiškumas, šiltas žmogiškas paprastumas, kuklumas, teisingumas, dora, organizatoriaus talentas ir labai aukšta gydytojo praktiko kvalifikacija.

Šventės metu grojo Klaipėdos ,,Varpo” gimnazijos liaudiškos muzikos ansamblis „Joginta“, vadovaujamas Jono Petrausko, padovanojęs tikrą šventinę nuotaiką VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės darbuotojams ir svečiams.

Tikime, kad gydytojo Prano Lideikio darbai ir jo šviesios idėjos bus gyvos ir žinomos ne tik kol vaikščios šia žeme visi Jį pažinojusieji, bet ir naujos žmonių kartos.

Keletas akimirkų iš šventės