Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Psichiatrijos filialo Dienos stacionaro nuveikti darbai

Psichiatrijos filialo Dienos stacionaro nuveikti darbai

Atrodo ką tik buvo 2017-ieji ir nejučia atėjus 2018-iesiems metams kartu su Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filialo Dienos stacionaro bendruomene norime pasidžiaugti mūsų nuveiktais darbais.

Šaltą, lietingą ir niūrų rudens ir žiemos sezonus mes leidome ir užbaigėme aktyviai. Aplankėme Kalvystės muziejų, kur buvome supažindinti su kalvystės amato istorija, savo rankose turėjome galimybę palaikyti įvairiausius brangakmenius ir akmenis. Su patyrusio kalvio D. Varkalio pagalba pasigaminome papuošalus.

I. Simonaitytės bibliotekos edukacinėse erdvėse, išmokome patys pasigaminti popierių.

Besiruošdami didžiosioms metų šventėms Šv. Kalėdoms turėjome galimybę sudalyvauti Etno kultūros centre, edukaciniame užsiėmime Advento ir Kalėdų papročiai, tradicijos, burtai. Na o prieš pat šventes su Dienos stacionaro lankytojais turėjome šiltą ir jaukią, kupiną nuoširdumo popietę, kvepiančia kava ir šakočiu.

Parodų rūmuose aplankėme daugybę parodų: 5- tąją Respublikinę Parodą mažoji plastika, skirtą Klaipėdos skulptūrų parko 40-mečiui; Šiuolaikinio Japonijos ir Lietuvos medžio raižinio efektas; Mykolės tapybos darbų parodą “Gamtovaizdis”; Sonatos Žiži kūrybos parodą “Faktūros. Jūra. Krantas. Miškas.”;Romualdo Inčenausko kūrybos ekspoziciją “Skulptūra. Tapyba. Tarytum Juvelyrika.”.

Aplankėme ir apžiūrėjome Pilies muziejaus, Prano Domšaičio meno galerijos ekspozicijas.

Turėjome nepaprastai nuostabią galimybę susipažinti su Parodų rūmų užkulsine veikla bei pamatyti kaip menininkai ruošiasi savo darbų ekspozijoms, teko pabendrauti ir su pačiais menininkais Arūne Tornau ir Vytu Kraciejumi. Na o draugiją ir gera nuotaiką palaikė Maltiečių terapiniai šunys Lota ir Kuršis.

Mūsų veikla neapsieina ir be visuomenės švietėjiškos veiklos organizavimo. Vyrų ir Moterų skyrių pacientai ir Dienos stacionaro lankytojai buvo supažindinti kaip teisingai rūšiuoti atliekas, buvo dar kartą priminta kaip saugiai ir atsakingai, nesukeliant sau ir kitiems pavojaus ar nemalonumų elgtis gatvėje ir laikytis saugaus eismo taisyklių. Buvome informuoti kaip elgtis gaisro, cheminių ir kt. nelaimių atvejais, buvome informuoti dėl dūmų detektorių reikalingumo.

Kiekvieną kalendorinę šventę švenčiame išradingais, dalyvaujame pačių rengtose viktorinos, edukaciniuose užsiėmimuose.

Už šiltą priėmimą ir bendradarbiavimą norime padėkoti šių įstaigų darbuotojams Pilies, ir Kalvystės muziejams, Prano Domšaičio meno galerijai, Klaipėdos Etno kultūros centrui, Klaipėdos I. Simonaitytės bibliotekos , Edukacijos erdvių darbuotojams ir savanoriams, Klaipėdos Parodų rūmams, Klaipėdos Kultūrų ir Komunikacijų centrui.

Už informacines paskaitėles didelį Ačiū tariame Klaipėdos Vyriausiojo policijos komisariato atstovui Neriui Stankui; Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistams Dainiui Žardeckiui, Irmai Slausgalvienei; KRAC atstovui Arūnui Liubinavyčiui.

Kalvystės muziejus.
Apžiūrėti brangakmeniai ir akmenys
Kalvystės muziejus.
Patys pasigaminome papuošalus
Kalvystės muziejus.
Ekspozicijos apžiūra
Svečiuose KRAC atstovas
A. Liubinavyčius,
paskaita apie šiukšlių rūšiavimą
Informacinė paskaitėlė apie saugų elgesį
gatvėje. Svečiuose Klaipėdos VPK
atstovas Nerius Stankus
Ekspozicijos peržiūra P. Domšaičio
meno galerijoje
Etno kultūros centras. Edukacinis
užsiėmimas Advento papročiai, tradicijos
ir burtai
Lietuvos šimtmečiui pasiruošėme ir mes svečiuose I. Simonaitytės bibliotekos
edukacinėse erdvėse. Edukacinis
užsiėmimas „Popieriaus gamyba
svečiuose I. Simonaitytės bibliotekos 
edukacinėse erdvėse. Edukacinis 
užsiėmimas „Popieriaus gamyba
Parodų rūmų ekspozicijų lankymas Parodų rūmų užkulsinės veiklos
peržiūra su terapiniais šunimis,
Kuršiu ir Lota
Parodų rūmų užkulsinės veiklos
peržiūra su terapiniais šunimis,
Kuršiu ir Lota