Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Respublikinės Klaipėdos ligoninės darbas karantino metu

Respublikinės Klaipėdos ligoninės darbas karantino metu

Gerbiami Respublikinės Klaipėdos ligoninės pacientai,

siekiant užkirsti kelią plisti koronaviruso (COVID-19) infekcijai ir apsaugoti pacientus bei darbuotojus, ligoninėje sustabdytos ne tik planinės operacijos, bet ir ambulatorinės paslaugos bei tyrimai.

Skubi pagalba teikiama įprasta tvarka.

Pacientams, kuriems planinės pagalbos atidėjimas gali sukelti komplikacijas, gydymas bus atnaujintas. Prašome susisiekti su savo gydytoju.

Su pacientais, kurie buvo užsiregistravę pas specialistą, bet dėl šalyje paskelbto karantino, konsultacijos atšauktos, su kiekvienu bus susisiekta atskirai ir suderinta nauja atvykimo data bei laikas, kai tik bus atšauktas karantinas.

Taip pat pacientai, kurie turi gydytojo siuntimą su vienu iš šių TLK-10-AM kodu (Z03.0, Z20.1, A15.0-A19.9, J18.0-J18.9) bus konsultuojami Tuberkuliozės filialo Ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje, adresu P.Lideikio g. 2. Teirautis telefonu – (846) 35 10 15.

Primename, kad pacientų lankymas draudžiamas.

Ačiū už supratingumą šiuo sunkiu laikotarpiu. Respublikinė Klaipėdos ligoninė daro viską, kad apsaugotų Jus ir Jūsų artimuosius bei ligoninės personalą nuo koronaviruso.

Esant naujai informacijai nedelsiant informuosime Jus mūsų Facebook paskyroje ir ligoninės svetainėje : www.rkligonine.lt