RKL konferencija SLAUGOS MOKSLO IR PRAKTIKOS AKTUALIJOS 2017 M.

Informacija dalyviams

Konferencija skirta anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojams, operacinės slaugytojams, bendrosios praktikos slaugytojams, dirbantiems chirurginio profilio skyriuose.Dalyviams bus išduodami 6 val. kvalifikacijos tobulinimosi pažymėjimai.

Išankstinė registracija vykdoma el. paštu: andzelika.zavackiene@kal.lt iki 2017-05-12 d.Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, pareigas ir įstaigos pavadinimą.Vietų skaičius yra ribotas.
Dalyvio mokestis: 5 eurai.

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės vizitacijai (skirta tik įstaigų slaugos vadovams ir lektoriams) būtina registruotis atskirai, įrašant paskirtį, vardą, pavardę, pareigas ir įstaigos pavadinimą.

Konferencijos registracijos metu būtina pateikti asmens tapatybės kortelę/pasą.
Konferencijos dieną naujų dalyvių registracija nebus vykdoma.

Kontaktinis asmuo: Andželika Zavackienė, VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktoriaus pavaduotoja (slaugai), tel.: (8 685) 16 805, el.p.: andzelika.zavackiene@kal.lt.

Konferencijos programa

10.00 – 11.00 Dalyvių registracija
11.00 –11.15 Konferencijos atidarymas
Romaldas Sakalauskas, VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius

I dalis

11.15 – 11.45Operuojamo paciento saugos kontrolės įgyvendinimas VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje„, Andželika Zavackienė, VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktoriaus pavaduotoja (slaugai)
11.45- 12.15Ventiliacinė pneumonija: rizikos veiksniai, prevencijos būdai, slaugytojo vaidmuo”, Daiva Sriebalienė, VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės infekcijų kontrolės gydytoja
12.15 – 12.45 “Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų darbo perspektyvos Lietuvoje”, prof. dr. Natalja Fatkulina, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dekano patarėja
12.45 – 13.15Slaugytojų profesinis įvaizdis, studentų nuomonės tyrimas”, prof. dr. Aelita Skarbalienė, Klaipėdos universitetas

Kavos pertrauka 13.15 – 14.00

II dalis

14.00 – 14.25 “Sepsis – būklė, reikalaujanti ypatingos pacientų priežiūros”, Marija Chenkina – Baranovska, Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų draugija (AITSD)
14.25 – 14.45Ultragarso panaudojimas  slaugos praktikoje“, Daiva Didvalė, LSMUL Kauno klinikų, Centrinio anesteziologijos skyriaus vyresnioji slaugytoja – slaugos administratorė, Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų draugija (AITSD)
14.45 – 15.10Veninio kraujo paėmimas RITS: technika, kokybės svarba ir klaidos” Natalja Jerdiakova, VŠĮ VUL Santariškių Klinikos
15.10 – 15.35Nugaros skausmo pacientų edukologija„, Elvyra Jonkienė, LSMUL Kauno klinikų, Skausmo gydymo poskyrio, anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja, Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų draugija (AITSD)
15.35 – 16.00EKMO progresas Lietuvoje”, E. Vičkačkaitė, L.Mikelevič, R. Drutel, L. Baublytė, R. Rymko, VŠĮ VUL Santariškių Klinikos

III dalis

16.00 – 17.00 VŠĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės vizitacija

Konferencijos programą PDF formatu atsisiųsti galite čia.