Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Rugsėjo pirmoji Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje

Rugsėjo pirmoji Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje

Graži tradicija pasitinkant rudenį pasveikinti naujus gydytojus ir slaugytojus, pradėjusius dirbti Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, tapo išskirtine gydymo įstaigos rugsėjo pirmosios švente.
Šiemet ligoninėje pradėjo dirbti 27 nauji slaugytojai ir 12 gydytojų. Pastariesiems rugsėjo pirmosios darbo diena prasidėjo ligoninės konferencijų salėje, dalyvaujant ligoninės ir skyrių vadovų nuotoliniame pasitarime, kuriame jauni specialistai ir prisistatė kolegoms.
Sveikindamas naujus darbuotojus įstaigos direktorius Darius Steponkus pasidžiaugė, kad prie kolektyvo prisijungė ir ką tik baigę mokslus, ir profesionalūs specialistai: trys gydytojai radiologai, abdominalinės chirurgijos gydytojas, trys anesteziologai reanimatologai, urologas, pulmonologė ir du gydytojai psichiatrai.

„Mes džiaugiamės visais ir jaunais, ir jau šalyje gerai žinomais specialistais profesionalais, kurie savo darbo vieta pasirinko Respublikinę Klaipėdos ligoninę. Mums visi vienodai svarbūs ir brangūs, pasižadame padaryti viską, kad pas mus dirbti būtų gera ir malonu. Mūsų ligoninės bendruomenė yra tvirta, turinti savo tradicijas, todėl kviečiu naujus specialistus įsilieti į jos gretas, o čia jau dirbančius padėti jauniems kolegoms įsitvirtinti mūsų įstaigoje. Džiaugiamės, kad esame kartu ir visiems linkiu sėkmės“, – sakė RKL vadovas Darius Steponkus.

„Kasmet rugsėjo pirmąją galime pasveikinti nuo 12 iki 15-os naujų kolegų gydytojų bei būrį naujų slaugytojų, prisijungusių prie mūsų kolektyvo. Džiugina, kad specialistai darbo vieta renkasi mūsų gydymo įstaigą, linkiu visiems lengvai įsilieti į mūsų draugišką bendruomenę, neužmiršti pagarbos vienas kitam, o vyresnieji tebūna puikiu pavyzdžiu jauniems kolegoms“, – sakė Vidaus medicininio audito skyriaus vadovė Salvinija Misikonienė.
Pusmetį RKL Dienos chirurgijos centre dirbantis pilvo chirurgas, endoskopuotojas Dainius Šimčikas pasidžiaugė, kad pateko į puikų kolektyvą, o gydytojas anesteziologas reanimatologas Audrius Markauskas žadėjo pateisinti naujo kolektyvo lūkesčius ir viltis.
Po 15-os metų į gimtą miestą dirbti grįžęs Vilius Butrimas prisiminė, kad pro Respublikinę Klaipėdos ligoninę kasdien vaikščiojo į šalia esančią Vytauto Didžiojo gimnaziją, todėl ypatingai džiaugiasi galėdamas prisijungti prie šios ligoninės.

„Jaučiuosi šio krašto, šio miesto ir šios ligoninės patriotu, labai džiaugiuosi galėdamas dirbti tokioje puikioje gydymo įstaigoje ir linkiu mums visiems gražaus bendradarbiavimo, sėkmingai įveikiant šį nelengvą laikotarpį ir nepamiršti prasilenkiant visada nusišypsoti“, – prisistatydamas kolegoms kalbėjo jaunas specialistas gydytojas Vilius Butrimas.
Du mėnesius praktiką atlikusi RKL Psichiatrijos filiale ir sulaukusi iš kolegų kvietimo pasilikti po rezidentūros, džiaugiasi ir gydytoja psichiatrė Elena Bulanovaitė.

„Labai patiko darbas Psichiatrijos filiale, džiaugiuosi sulaukusi pasiūlymo pasilikti ir esu dėkinga už šiltą priėmimą“, – sakė jaunoji vaikų psichiatrė E. Bulanovaitė.
Šiltais žodžiais bei tradicinėmis rugsėjo pirmosios šventės gėlėmis – kardeliais pasveikintos buvo ir naujosios ligoninės slaugytojos.

„Per pastaruosius metus visi pamatė ir suprato, kad kovojant su grėsmėmis, infekcijomis, kokios yra reikalingos ir svarbios slaugytojos, skleidžiančios šilumą, nestokojančios gerų paguodos žodžių. Ir visą tai jūs, mielos slaugytojos, dovanojate pacientams. Labai džiaugiamės, kad tokiu sunkiu metu prie mūsų kolektyvo prisijungia būrys naujų slaugytojų, kurių labai reikia ir mūsų bendruomenei, ir mūsų pacientams. Ačiū, kad esate“, – sveikindamas naujas ligoninės slaugytojas ir linkėdamas gražaus darbo sakė direktorius D. Steponkus.

„Labai džiaugiamės, kad prie mūsų kolektyvo prisijungė patirtį turinčios slaugytojos, atėjusios iš kitų gydymo įstaigų, bet ypatingą dėmesį skiriame toms, kurios pas mus pradeda pirmuosius karjeros žingsnius. Mums labai svarbu, kad jūs nenusiviltumėte pasirinkta specialybe, profesija ir, kad pasirinkimas, karjeros kelią pradėti mūsų ligoninėje, pateisintų jūsų lūkesčius. Šis kelias nebus lengvas, bet mes jumis didžiuojamės, mylime ir gerbiame, ir norime, kad čia jūs įleistumėte šaknis ir kartu augtumėte, nes su jaunais žmonėmis mes visi kartu judame į priekį“, – naujas slaugytojas sveikino direktoriaus pavaduotoja slaugai Andželika Zavackienė.

Iš 27-ių naujų slaugytojų, šiemet pradėjusių dirbti Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, 19 yra ką tik baigusios mokslus: LSMU, Kauno kolegijoje, Klaipėdos universitete ar Klaipėdos valstybinėje kolegijoje.