Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Rugsėjo pirmosios šventė paminėta ir Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje

Rugsėjo pirmosios šventė paminėta ir Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje

Šią dieną tradiciškai sveikinami prie kolektyvo prisijungę nauji gydytojai

Išsiilgę draugų, kai kurie ir mokytojų ar tiesiog klasių, į mokyklas šiandien sugrįžo šalies moksleiviai. Pirmokėlių, o ir vyresnėlių juokas bei klegesys nuvilnijo šalies miestais ir miesteliais, suvirpindamas seniai mokyklos ar auditorijų suolus palikusių suaugusiųjų širdis.

Jos smarkiau plakė ir naujai Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje pradėjusių dirbti gydytojų krūtinėse.
Ligoninėje nuo seno puoselėjama graži tradicija – rugsėjo pradžioje sveikinami naujieji gydytojai, papildę ligoninės profesionalų gretas.

Šiemet prie gausaus gydytojų kolektyvo prisijungė vienuolika naujų specialistų: gydytojai anesteziologai reanimatologai Aurima Piesliakė, Tadas Gabinaitis, Jolanta Milšiūnienė, Antanas Kupetis, medicinos gydytojai Greta Vileitaitė ir Deividas Dzikas, gydytoja infektologė Ieva Diškevičiūtė-Paserpskienė, gyd. alergologė-klinikinė imunologė Viktorija Paltarackienė, abdominalinės chirurgijos gyd. Paulius Vaitiekūnas, vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Valantiejienė ir vidaus ligų gydytoja Dovilė Kazlauskienė.

Kai kurie jų į Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojų gretas įsiliejo po rezidentūros, kiti – keletą metų gydytojų duonos ragavę kitose šalies gydymo įstaigose.

Iš Panevėžio kilęs gyd. Paulius Vaitiekūnas, keletą metų dirbęs Šilutės ligoninėje sako, kad jau po studijų norėjo įsidarbinti Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje. Kaip ir daugelis kitų jaunų gydytojų, Paulius sako girdėjęs apie šią ligoninę daug gražių atsiliepimų ne tik iš kolegų, bet ir pačių pacientų. Gydytojo svajonė, kad ir kiek vėliau, – išsipildė.

Geri atsiliepimai apie draugišką kolektyvą, profesionalius gydytojus darbą RKL paskatino rinktis ir gydytojus Godą Valantiejienę, Tadą Gabinaitį, Viktoriją Paltarackienę. Gydytojai neslepia džiaugsmo galėję pradėti dirbti moderniai įrengtuose skyriuose su didelę patirtį turinčiais kolegomis. Ir viliasi, kad darniai įsilieję į kolektyvą, žengs pirmyn, tobulės ir garsins ligoninės vardą tik gerais darbais.

Gydytoja Jolanta Milišiūnienė, Reanimacijos skyriuje pradėjusi dirbti prieš pusantro mėnesio, pasidžiaugė nuostabiu ir be galo, kaip teigia pati gydytoja, darbščiu kolektyvu – gydytojais, slaugytojomis ir jų padėjėjomis.

Ligoninės direktorius Darius Steponkus apgailestavo, kad dėl saugumo, siekiant išvengti infekcijos, šventėje negalėjo dalyvauti visa ligoninės bendruomenė ir pažymėjo, kad Respublikinė Klaipėdos ligoninė – ypatinga.

„Ji kažką turi išskirtinio, traukia ir įkvepia. Kitos tokios šalyje – nėra, todėl linkiu būti aktyviais šios ligoninės nariais. Jūs turite puikius kolegas, profesionalius skyrių vedėjus, o bendruomenės stiprybė yra abipusė pagarba bei pagarba – pacientui. Žinokite, kad vyresni kolegos visada jums yra pasirengę padėti bet kokioje situacijoje – profesinėje ir gyvenimiškoje“, – sveikindamas naujuosius bendruomenės narius sakė direktorius D. Steponkus.

Gydytojus sveikino ir Personalo skyriaus vadovė Jurga Daujotienė.

Direktoriaus pavaduotojas Zigmas Juzumas pasidžiaugė, kad įsiliejus jauniems kolegoms, tarsi atjaunėja visas kolektyvas.
„Jaunam žmogui, atėjusiam į kolektyvą, be jaudulio yra ir nemažai nerimo. Norėtųsi, kad be nerimo jūs pajaustumėte ir vyresnių kolegų petį, į kurį galite atsiremti ir drąsiai žengti pirmyn. Mūsų ligoninė – seniausia šiame krašte, ji visada buvo mokykla viso krašto gydytojams ir tai – sena tradicija, kurią siekiame išlaikyti ir norime, kad atėjęs jaunas žmogus taptų ligoninės patriotu“, – naujuosius gydytoju drąsino direktoriaus pavaduotojas Zigmas Juzumas.

Po trumpos šventės, nešini kardeliais, jaunieji gydytojai išskubėjo į skyrius, kuriuose jų laukė pacientai, kasdieniai iššūkiai (gydytojams jų tikrai netrūksta), naujos įvairios patirtys.

Linkime jiems sėkmės, stiprybės ir ištvermės žengiant pasirinktu keliu.