Papildomas menu

Registratūra

(8 46) 470 000

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

(8 46) 410 695

Vaikų psichiatrijos skyrius

Vaikų psichiatrijos skyrius

20 lovų vaikų psichiatrijos skyriuje teikiamos vaikų psichikos sveikatos priežiūros paslaugos vaikams nuo 7 iki 18 metų. Skyriuje yra vienvietės, dvivietės, trivietės palatos, procedūrinis kabinetas, modernus slaugytojų postas, sporto salė su modernia įranga, užimtumo patalpa , muzikos ir meno terapijos patalpa, multisensorinės terapijos patalpa , valgykla. Įrengtas saugus kiemelis pasivaikščiojimams bei žaidimams lauke.

Stacionaro skyriuje gydomi vaikai su elgesio ir emocijų sutrikimais, kurie prasideda vaikystėje ir paauglystėje, nuotaikos sutrikimais (manija, depresija ir kt. sutrikimai), neuroziniais sutrikimais, raidos sutrikimais, valgymo sutrikimais. Taip pat yra gydomi vaikai su ūmiais psichoziniais sutrikimais.
Vaiko tyrimo ir gydymo trukmė iki 30 dienų, reikalui esant, gydytojų konsiliumo sprendimu gali būti pratęsiama. Per tą laiką su vaiku skyriuje dirba vaikų ir paauglių psichiatras, psichologas – psichoterapeutas, socialiniai darbuotojai, socialinių darbuotojų padėjėjai, psichikos sveikatos slaugytojai, slaugytojų padėjėjai. Buvimo skyriuje metu yra užtikrinamas vaiko užimtumas ir priežiūra visą parą.
Skyriuje taikoma aplinkos terapija, meno terapija, muzikos terapija, ergoterapija, atliekama psichodiagnostika, individualus psichologinis vaiko ir šeimos konsultavimas bei psichoterapija.

Skyriuje vykdomos šios terapijos:

  • ergoterapija – ergoterapeutas Raimondas Šimkonis;
  • audio vizualinė, meno, smėlio terapija – meno terapeutė Daiva Lubienė;
  • muzikos terapija – muzikos terapeutė Vita Glinskytė.
  • teikiamos socialinės paslaugos – socialinė darbuotoja Simona Liesauskienė
  • skyriuje įrengtas modernus multisensorinės terapijos kabinetas, kuriame dirba socialiniai darbuotojai, psichologai. Dirbama grupėmis arba vedami individualūs užsiėmimai.

Už suteiktas vaikų psichikos sveikatos priežiūros paslaugas moka teritorinės ligonių kasos. Priimami pacientai iš Klaipėdos miesto, krašto bei visos Lietuvos.

Patekimas į skyrių:

Gydymui ir pagalbai gauti vaikas gali patekti tik turėdamas vaikų ir paauglių psichiatro ar gydytojo psichiatro siuntimą. Turintys siuntimą, turėtų paskambinti skyriaus telefonu 8 46 404421 ir suderinti guldymo datą. Neturintys siuntimo, priimami tik esant indikacijoms dėl būtinosios pagalbos teikimo.

Medicinos psichologės – psichoterapeutės

Mokomoji medžiaga

Hiperaktyvus vaikas

Visos skyriaus slaugytojos turi psichikos sveikatos slaugytojos kvalifikaciją.

Skyriaus aktualijos

Nuotaikinga Užgavėnių šventė vaikams

Skyriaus gydytojai

Galerija

Grįžti į pradinį puslapį