Papildomas menu

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

Alerginių ir imuninių ligų diagnostikos ir gydymo dienos stacionaras

Alerginių ir imuninių ligų diagnostikos ir gydymo dienos stacionare paslauga – planinė vaikams ir suaugusiems. Jos metu atliekama diagnostika, taikomas gydymas, stebima dėl alerginių ir imuninių ligų ir reakcijų.

Rekomendacijos dėl alergiškų asmenų skiepijimo Covid19 vakcinomis ir jų ištyrimo dėl alergijos vakcinos sudedamosioms dalims

Dienos stacionare paslaugas teikia gydytojai alergologai – klinikiniai imunologai:

Dienos stacionare atliekama:

1. Odos biopsijos
  2. Medikamentiniai, gleivinių (nosies), šalčio, maisto, spaudimo, fizinio krūvio provokuojamieji mėginiai.
  3. Odos aplikaciniai mėginiai.
  4. Taikoma specifinė injekcinė imunoterapija įkvepiamaisiais alergenais, vabzdžių alergenais, poliežuvinė imunoterapija.

Pacientą dienos stacionaro paslaugoms nukreipia gydytojas alergologas – klinikinis imunologas.

<Atgal

Grįžti į pradinį puslapį