Papildomas menu

Registratūra

(8 46) 470 000

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

(8 46) 410 695

Alerginių ir imuninių ligų diagnostikos ir gydymo dienos stacionaras

Alerginių ir imuninių ligų diagnostikos ir gydymo dienos stacionaras

Alerginių ir imuninių ligų diagnostikos ir gydymo dienos stacionare paslauga – planinė vaikams ir suaugusiems. Jos metu atliekama diagnostika, taikomas gydymas, stebima dėl alerginių ir imuninių ligų ir reakcijų.

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės licencija (pagal 2022 m. rugsėjo 1 d. pasikeitusi teisinį reglamentą) yra papildyta dėl vaikų alergologo paslaugų teikimo, o gydytojams alergologams ir klinikiniams imunologams išduota medicinos praktikos licencija verstis medicinos praktika pagal vaikų alergologo profesinę kvalifikaciją.

Tačiau Klaipėdos teritorinė ligonių kasa sutarties dėl vaikų alergologo paslaugų išlaidų apmokėjimo Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis kol kas nepapildo. Todėl VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė negali teikti vaikų alergologo paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis, tačiau gali užtikrinti mokamų vaikų alergologo paslaugų prieinamumą pacientams.

Rekomendacijos dėl alergiškų asmenų skiepijimo Covid19 vakcinomis ir jų ištyrimo dėl alergijos vakcinos sudedamosioms dalims

Dienos stacionare paslaugas teikia gydytojai alergologai – klinikiniai imunologai:

Dienos stacionare atliekama:

  1. Odos biopsijos
  2. Medikamentiniai, gleivinių (nosies), šalčio, maisto, spaudimo, fizinio krūvio provokuojamieji mėginiai.
  3. Odos aplikaciniai mėginiai.
  4. Taikoma specifinė injekcinė imunoterapija įkvepiamaisiais alergenais, vabzdžių alergenais, poliežuvinė imunoterapija.

Pacientą dienos stacionaro paslaugoms nukreipia gydytojas alergologas – klinikinis imunologas.

<Atgal

Grįžti į pradinį puslapį