Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Ginekologai

Akušeriai – ginekologai atlieka visas nedidelės apimties chirurgines operacijas per makštį: gimdos kaklelio, gimdos ertmės ir išorinių lytinių lūpų.

Ambulatorinis ir dienos chirurgijos centras yra konsultacinė gydymo įstaiga ir pirminėje profilaktikoje nedalyvauja (tai atlieka PSPC). Tačiau esant nors mažiausiam įtarimui, kad pacientė serga gimdos kaklelio patalogija, ji yra siunčiama į Ambulatorinį ir dienos chirurgijos centrą akušerio – ginekologo konsultacijai. Čia suteikiamos visos galimybės ištirti gimdos kaklelį, naudojami pažangiausi tyrimo metodai: PAP tyrimas skystoje terpėje, ŽPV (žmogaus papilomos viruso) aukštos rizikos tipų tyrimas, CINtec PluS tyrimas, kolposkopija, biopsija.

Dažniausiai atliekama ginekologinė operacija yra histeroskopija – gimdos ertmės apžiūrėjimas iš vidaus specialiu aparatu. aptikus darinį, pasirenkamas rezektoskopas – elektrinis peilis, arba BIGATTI šeiveris – instrumentas mechaniniu antgaliu. Šis inovatyvus kūrėjo pavarde pavadintas Italijoje išrastas įrenginys – didžiulis šuolis į priekį chirurgijoje ir ginekologinių operacijų palengvinimas. BIGATTI šeiveris yra vienintelis šalyje ir jį įsigijo būtent Respublikinė Klaipėdos ligoninė. Instrumento veikimo principas: pakitimai gimdos ertmėje šalinami greitai ir saugiai, naudojant mechaninį antgalį su labai greitai besisukančiais (5 000 k./min.) dantytais kraštais.

Konsultuoja gydytojai ginekologai:

Med. dr. Algimantas Fabijonavičius
III: 13.00 – 15.00val.

Gyd. Geda Holcmann
I-V: 8.00 – 15.00 val.

Gyd. Svaja Kundrotienė
II: 9.00 – 15.24 val.
IV: 12.00 – 15.24 val.
V: 9.00 – 12.00 val.

Gyd. Zina Daublienė
I: 9.00 – 15.24 val.
III: 9.00 – 12.00 val.
V: 12.00 – 15.24 val.