Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Su darbu Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje atsisveikino ilgametė darbuotoja gydytoja akušerė ginekologė Marija Angelė Kastanauskienė. Gydytojai įteiktas suvenyrinis įstaigos medalis

Su darbu Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje atsisveikino ilgametė darbuotoja gydytoja akušerė ginekologė Marija Angelė Kastanauskienė. Gydytojai įteiktas suvenyrinis įstaigos medalis

„Ačiū už tiek darbo metų, praleistų mūsų ligoninėje, ačiū, kad buvome kolegos, ačiū už nuoširdų darbą“, – įteikdamas suvenyrinį medalį gydytojai M. A. Kastanauskienei dėkojo direktoriaus pavaduotojas Zigmas Juzumas.

Gražių ir šiltų žodžių kolegei negailėjo ir pavaduotojas Mindaugas Kundrotas bei Vidaus medicininio audito skyriaus vadovė Salvinija Misikonienė, kuri pažymėjo, kad gydytoja yra moteriškumo, takto bei kolegiškumo pavyzdys ir dirbti su tokiu žmogumi – didelė garbė.

Gydytoja M. A. Kastanauskienė Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje Ginekologijos skyriuje dirbti pradėjo nuo 1972 metų, iš karto po medicinos studijų tuomtiniame Kauno medicinos institute. Darbui ligoninėje gydytoja ginekologė paskyrė 45-erius metus, vėliau jį tęsė Konsultacinėje poliklinikoje, H. Manto g. 49.

Poliklinikos vedėja Gražina Mažrimienė pabrėžia, kad visus darbo metus gydytoja M. A. Kastanauskienė dirbo atsakingai, pasižymėjo atsidavimu gydytojo profesijai, kompetencija, profesionalumu. Pacientų ir kolektyvo gydytoja vertinama kaip šiltas, jautrus žmogus ir puikus savo srities specialistas.

„48 metai – visas darbinis gyvenimas: dienos, naktys, paros, ekstrinė pagalba. Visi tuomet norėjome būti daktarais, įstojom, mokėmės, baigėm, dirbom. Patys norėjom, tai ir dirbom, bet viskam yra pradžia ir pabaiga, ir viskas. Užtenka man ir pagal amžių, ir pagal sveikatą“, – sakė gydytoja.

Vis dėlto gydytoja neslepia, kad darbas buvo sunkus – dirbta už pusantro etato, o dar reikėjo ir vaikus užauginti. Tačiau jeigu reikėtų pakartoti, gydytoja sako tikriausiai ir vėl padarytų tą patį.

Paklausta, kas per tiek darbo metų labiausiai įstrigo, M. A. Kastanauskienė pastebi, kad keitėsi ir skyrių, ir įstaigos vadovai, kurie reiklūs buvo ne tik sau, bet ir darbuotojams, tačiau jie padėjo stiprius darbo pagrindus ir kiekvienas, pasak ginekologės, stengėsi padaryti ką gali geriausia ir dėl pacientų, ir dėl kolektyvo.

„Buvo labai stipri kolektyvo dvasia, o pastaruoju metu, gaila, bet požiūris į kolektyvą yra pasikeitęs. Visi po darbų ligoninėje išsibėgioja, išsiskirsto į kitus darbus ir jaučiasi kažkoks subyrėjimas. O anuomet buvome stiprūs ir vieningi“, – apgailestaudama prisimena gydytoja.

M. A. Kastanauskienė pasidžiaugė, kad per keletą dešimtmečių ligoninėje ši nepaprastai pasikeitė, išgražėjo ir tikisi, kad tokia pat graži ir mylima pacientų ji dar išliks ne vienerius metus.

To paties linkime ir gydytojai, ir dar – sveikatos, sėkmės bei džiaugsmo, gražių gyvenimo akimirkų. AČIŪ gydytoja už Jūsų nuoširdumą ir meilę žmogui.