Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Šv. Magdalenos nakties renginiais bus siekiama atkreipti dėmesį į pasaulyje dažniausią moterų onkologinę ligą – krūties vėžį

Šv. Magdalenos nakties renginiais bus siekiama atkreipti dėmesį į pasaulyje dažniausią moterų onkologinę ligą – krūties vėžį

Liepos 17 d. Klaipėdoje vyks Lietuvos Šv. Kazimiero Provincijos Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio Vienuolyno bei Lietuvos krūties vėžio asociacijos organizuojama Šv. Magdalenos naktis.

Renginio, kuris skirtas moterims, sveikatos priežiūros specialistams bei visiems norintiems, metu vyks mokslinė praktinė konferencija „Viltis tiesoje: Kelionėje per krūties vėžį“. Apie šios ligos aktualijas pranešimą tema  „Magnetinio krūtų rezonanso tomografija – geriausias krūtų tyrimo metodas. Ar visuomet ir visoms? Trumpa automatinės krūtų ultragarso sistemos apžvalga.

Privalumai ir trūkumai“ skaitys ir Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojas Liudvikas Granickas. O kartu su geriausiais šalies krūtų ligų specialistais neatlygintinai kvies atlikti ultragarsinę krūtų patikrą ir RKL krūtų specialistai – Algirdas Kasiliauskas, Miglė Stakytė ir Liudvikas Granickas. Taip pat vyks plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų konsultacijos moterims, kurioms teko susidurti su šia liga.
Kada ir kur vyks renginiai sužinosite perskaitę programas.