Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Svarbus dokumentas jau pasiekė Respublikinę Klaipėdos ligoninę

Svarbus dokumentas jau pasiekė Respublikinę Klaipėdos ligoninę

Praėjusių metų pabaigoje pasidalinome džiugia žinia, kad Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tomografijos skyriui suteikta akreditacija, kurią gavęs, Tomografijos skyrius tampa Prostatos MRT Kompetencijos centru. Akreditaciją mūsų ligoninės radiologams suteikė vieno didžiausių Europoje, Radboudo universiteto (RadboudUMC) (Nyderlanduose) Prostatos MRT Referentinis Centras (Prostate MRI Reference Center – PMRC). Šis centras, vadovaujamas pasaulinio lygio prostatos MRT lyderio prof. J.Barentsz, kuria ir vysto inovatyvias prostatos vėžio diagnostikos ir gydymo metodikas.
„Tai – tarsi kokybės ženklas, kuris patvirtina, kad mūsų prostatos MR tyrimai yra atliekami ir vertinami pačiu aukščiausiu ekspertiniu lygmeniu, tokiu pat, kaip Vokietijoje, Olandijoje ar Švedijoje. Tai garantija, kad ir čia, pas mus Klaipėdoje, taip pat teikiama paties aukščiausio lygio ir kokybės paslauga“, – sužinojęs apie suteiktą akreditaciją tuomet kalbėjo Tomografijos skyriaus vedėjas Artūras Čiuvašovas.
Dabar į Klaipėdą iš Nyderlandų atkeliavo ir dokumentas, patvirtinantis, kad Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tomografijos skyrius tapo Prostatos MRT Kompetencijos centru.