Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Už profesionalų darbą slaugytojai Danutei Gvozdienei – suvenyrinis medalis

Už profesionalų darbą slaugytojai Danutei Gvozdienei – suvenyrinis medalis

Šiandien paskutinė Danutės Gvozdienės darbo diena Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filiale. 43 metus slaugytoja išdirbusi Danutė išeina į užtarnautą poilsį.

Už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, profesionalumą, pareigingumą, atsakomybę, nuoširdumą Danutė Gvozdienė apdovanota suvenyriniu medaliu su Respublikinės Klaipėdos ligoninės simbolika.

Kolegos Danutei negailėjo šiltų žodžių, dėkojo už darbą ir apgailestavo, kad tenka atsisveikinti su tokio aukšto profesionalumo darbuotoja.

Pasak l. e. Tuberkuliozės filialo vadovės pareigas Romualdos Gylienės, 1976 metais baigusi Klaipėdos J.Kupčinsko medicinos mokyklą tais pačiais metais Danutė pradėjo dirbti Respublikinės Klaipėdos ligoninės akių ligų skyriuje. Po daugiau kaip dešimtmečio iki pat dabar darbą tęsė Tuberkuliozės ligoninėje.

Per keturis dešimtmečius keitėsi įstaigos pavadinimas, pavaldumas, tik slaugytoja,  pasak Romualdos Gylienės, liko atsidavusi pasirinktam keliui ir gydymo įstaigai.

Gydytoja pulmonologė Birutė Tregub pasakoja, kad su Danute ranka rankon, koja kojon, petys petin kartu dirbo daugiau kaip tris dešimtmečius.

„Danutė – nuostabus žmogus, aukštos moralės, išmintinga. Ji – slaugytoja iš pašaukimo. Sakoma, kad pašaukimas – daugiau, negu išdirbtos valandos už užmokestį. Tokie žmonės – sielos ir talento dovana pasauliui, žmonėms“, – sako gydytoja Birutė Tregub.

Jos teigimu, Danutę su pacientais siejo gilus tarpusavio ryšys. Slaugytoja gerai suprato pacientus, todėl kiekvienas jautė jos  konkrečią paramą ir pagalbą.

Danutė buvo itin kruopšti, atsakinga slaugytoja. Atsidavusi darbui ji neskaičiavo valandų, mielai pavaduodavo kolegas, buvo puiki pagalbininkė gydytojams. Atsakomybės, kruopštumo ir pareigingumo slaugytoja reikalavo ir iš kolegų.

Apgailestaudamas, kad netenka nuostabaus žmogaus ir profesionalaus darbuotojo, Tuberkuliozės filialo kolektyvas linki Danutei sveikatos, stiprybės ir gražių gyvenimo akimirkų.