Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Vienas naujausių lazerių – jau ir Klaipėdoje

Vienas naujausių lazerių – jau ir Klaipėdoje

 

Veido raudonis, pigmentinės dėmės, įvairūs kraujagysliniai dariniai – su tuo susiduria daugelis žmonių. Ilgainiui tai tampa estetikos bei diskomforto problemomis. VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės, Konsultacinėje poliklinikoje, Taikos pr. 103,  atsiradęs vienas pažangiausių lazerių rinkoje – tapo išsigelbėjimu daugeliui žmonių, kovojančių su šiomis ar panašiomis sveikatos  problemomis.

VariMed 435 diodinis lazeris – pirmasis toks lazeris Klaipėdoje. 810 nm bangos ilgiu veikiantis lazeris, efektyviai ir neskausmingai padeda atlikti įvairias procedūras bei užtikrina jų kokybę.

Lazeris turi  šaldymui skirtą sistemą, kuri procedūrų metu padeda ne tik apsaugoti audinius nuo pažeidimo, bet ir apsaugo pacientus nuo skausmo.

Šiuo lazeriu galima naikinti įvairias paviršines kraujagyslių patalogijas, pigmentines dėmeles, nedidelius apgamus, aplink nosies sparnelius išsiplėtusias kraujagysles. Taip pat naikina  kraujagysles ant veido, kojų pakinkliuose, mažas angiomas – raudonus taškelius, kurie gali būti išsidėstę ant kūno, rankų, pilvo ir kelti pacientams diskomfortą dėl neestetiškos išvaizdos.

Diodinio lazerio pagalba galima greitai ir neskausmingai pašalinti karpas, pigmentinius darinius (iškilusius ar lygius), atlikti plaukų šalinimo procedūras – veido, kūno, pažastų ir kt. Taip pat, atliekamos procedūros, padedančios efektyviai kovoti su veido raudoniu.

Procedūrų  sudėtingumas ir efektyvumas gali priklausyti ir  nuo problemos įsisenėjimo, paciento profesijos, darbo krūvio ir kitų aplinkybių.

Viena paklausiausių ir populiariausių procedūrų – paviršinių venų, kraujagyslinių darinių šalinimas. Su tuo susiduria daugelis pacientų, o  moterims tai ypač didelė, estetinė problema.

Procedūros metu, lazerio pagalba kraujagyslės yra užvirinamos. Mėnesio bėgyje jos gyja ir išnyksta.

Tačiau, jeigu kraujagyslės yra silpnos ir linkusios plėstis,  gali būti, jog po kiek laiko šalia atsiras kolateralinės kraujagyslės. Tai priklauso nuo įvairių aplinkybių – stovimo darbo, darbo karštose patalpose, dažno lankymosi pirtyse ir kt.

Svarbu tai, jog šis  lazeris efektyviai padeda išspręsti problemas, kurios susijusios su odos paviršiuje esančiomis kraujagyslėmis. Jeigu, tai jau yra įsisenėjusi problema, didžiulis kraujagyslių mazgas, gali prireikti ir operacijos.

 

Naujausias diodinis lazeris Klaipėdoje
Nuotr. autorė: Aida Plytnykaitė