Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovui atiteko  „Garbės klaipėdiečio“ titulas

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovui atiteko „Garbės klaipėdiečio“ titulas

Jau 24 – ąjį kartą, Klaipėdoje buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę miesto žmonės, kurie garsina miestą savo prasmingais darbais.

„Vakarų ekspreso“ organizuojami „Metų klaipėdiečio“ rinkimai ir šiais metais  sulaukė didžiulio susidomėjimo, o pretendentai – gausaus palaikymo.

Vienoje iš nominacijų – „Garbės klaipėdietis“, po dviejų balsavimo turų, surinkęs 40 239 balsus, nugalėjo Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovas – Romaldas Sakalauskas.

Garbingas įvertinimas vadovui buvo įteiktas už puikų vadovavimą Respublikinei Klaipėdos ligoninei, kurioje  pacientams teikiamos aukščiausios kokybės medicinos paslaugos, dirba aukščiausios kvalifikacijos gydytojai, o ligoninė aprūpinta naujausia ir pažangiausia medicinine įranga.

„Norisi judėti, eiti, ko nežinau – sužinoti. Gyvenimas prasideda ten, kur dar nenueita, kas neišmokta. Esu perfekcionistas – noriu, kad būtų gražu mieste, gražu namuose – yra sakęs R. Sakalauskas.

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės darbuotojai sveikino vadovą su tokiu garbingu įvertinimu ir kartu džiaugėsi už jo nuopelnus Klaipėdos miestui.

Ligoninės gydytojai sveikino R. Sakalauską
Nuotr. Gintarė Kazlauskė
Nuotr. Gintarė Kazlauskė
Nuotr. Andželika Zavackienė