Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Žinios įtvirtintos Civilinės saugos mokymuose

Žinios įtvirtintos Civilinės saugos mokymuose

Respublikinės Klaipėdos ligoninės filialų, poliklinikų, padalinių, skyrių vadovai, vedėjai ir vyr. slaugytojai lapkričio 13 dieną išklausė įvadinę Civilinės saugos mokymų programą.

Mokymus pravedė Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus vedėjas Stanislovas Kučinskas.

Pasak pranešėjo, šiuose civilinės saugos mokymuose, kuriuos padalinių ir poliklinikų vadovai privalomai išklauso kas trejus metus, supažindinami su civilinės saugos sistemos principais, naujais teisės aktais, kaip organizuoti mokymus ligoninės darbuotojams bei kaip parengti atsakingus darbuotojus tinkamai veikti, esant ekstremaliam įvykiui.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė Danguolė Andrėkienė, pabrėždama mokymų svarbą, pažymėjo, kad gydymo įstaigoje privaloma rūpintis ne tik darbuotojų, bet ir pacientų saugumu.

“Ligoninėje gydomi ir pacientai, kurie nevaikšto, todėl įvykus nelaimei, kiekvienas darbuotojas turi žinoti kaip tinkamai reaguoti, kaip saugiai išvesti žmones ir pan. Personalas privalo žinoti ir kaip elgtis į gydymo įstaigą patekus pacientams po ekstremalių situacijų, kaip nukenksminti cheminę ar radiacinę taršą”, – sako D. Andrėkienė.

Visi ligoninės darbuotojai civilinės saugos žinias atnaujina kasmet. Trumpi mokymai įtvirtina veiksmų seką, supažindina darbuotojus su naujovėmis.

 

Respublikinės Klaipėdos ligoninės informacija