Papildomas menu

Registratūra

(8 46) 470 000

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

(8 46) 410 695

Ambulatorinis konsultacinis skyrius

Ambulatorinis konsultacinis skyrius

Skyrius teikia konsultacines paslaugas suaugusiems, taip pat būtinąją medicinos pagalbą bei atsako už pacientų stacionarizavimą.

Filialo konsultacinėje poliklinikoje pacientus konsultuoja 5 gydytojai pulmonologai ir gydytojas radiologas. Teikiamos ne tik tuberkuliozinio profilio, bet visos II lygio pulmonologo paslaugos (konsultuojami pacientai, sergantys bronchitu, lėtine obstrukcine plaučių liga, bronchine astma, bronchektazėmis, plaučių embolija, pneumonija, sarkoidoze, kitomis intersticinėmis plaučių ligomis ir t.t.). Poliklinikoje atliekami plaučių funkcijų (spirometrijos), rentgeno, ultragarso, fibrobronchoskopijos tyrimai. Rentgenogramos įprastai aprašomos tos pačios konsultacijos metu.

Diagnozuojama ir gydoma plaučių mikobakteriozė. Vieninteliai Klaipėdos krašte gydytojai gali išrašyti kompensuojamus vaistus šiai ligai gydyti.

Konsultacijos teikiamos nemokamai visiems apdraustiesiems privalomu ar savanorišku socialiniu draudimu asmenims, kurie turi siuntimus. Atvykusiems be siuntimo ir nedraustiems konsultacija suteikiama – dėl būtinosios medicinos pagalbos – (būklių, kada teikiama būtinoji medicinos pagalba pagal sąrašą, patvirtintą 2004 m. balandžio 8 d. SAM įsakymu Nr.V-208 (V.Žin., 2004, Nr.134-4882, 2007, Nr.88-3497)) – sumokėjus už konsultaciją SAM įsakymais patvirtintomis kainomis.

Teritorinė ligonių kasa apmoka už suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas tik apdraustiesiems. Būtinosios pagalbos paslaugos teikiamos ir apmokamos ligonių kasų, visiems Lietuvos Respublikos, Europos sąjungos piliečiams arba asmenims turintiems teisę nuolatinai gyventi Lietuvoje (toliau draudžiamieji). Todėl atvykstant į ligoninę konsultacijai ar stacionariniam gydymui, būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą:

  1. Gimimo liudijimą (asmenims iki 16 metų), pasą arba asmens tapatybės kortelę.
  2. Galiojantį privalomojo sveikatos draudimo pažymėjimą (ES piliečiams).

Nedraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, už suteiktas medicinos paslaugas (išskyrus būtinąją pagalbą) reikės mokėti į ligoninės kasą pagal Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintus asmens sveikatos priežiūros paslaugų įkainius.

Mikobakteriozės gydymo protokolas

Radiologiniam tyrimui reikalinga išankstinė registracija
Registratūros tel.: (8 70) 05 00 11; (8 46) 31 48 60
Darbo laikas: I-V: 8.00 – 15.30 val.

Skyriaus gydytojai

Galerija

Grįžti į pradinį puslapį