Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje esveikata.lt

F.

Gerb. Urologijos skyriaus gydytojai, nuoširdžiai esu dėkingas už aukšto profesionalumo gydymą ir nuoširdumą. Jūsų aukštas išsilavinimas medicinos srityje stebina ir džiugina visus čia atvykstančius gydytis.

Esu dėkingas gyd. chirurgams urologams: T. Perkauskui, J.A. Stoniui, M. Raščiui, R. Baltrimavičiui, M. Markevičiui, M. Paserpskiui, T. Gudauskui, skyriaus vedėjui V. Raševskiui. Taip pat gydžiusiems gydytojams: A. Čiuvašovui ir gyd. M. Trakymui. Jūs, gerbiami gydytojai, esate visų čia besigydančių ambasadoriai. Jūs kaip Šventajame Rašte rašoma: “naujai pateptieji”.

Dėkoju visam medicinos sesučių, slaugytojų personalui už mandagumą, jautrumą, gerą darbo nuotaiką ir šypseną.

Gydžiausi pas gydytoją chirurgą urologą R. Baltrimavičių. Tai išskirtinio sugebėjimo, didelio profesionalumo, begalinio nuoširdumo žmogus. Jis tarsi pro ausų landą įlįs į tavo pasamonę ir išsakys visą, kas tave slegia ir kaip urologas gali padėti.

Gerb. gydytojai, Jūs esate mūsų sveikatos uola. Stovėkite visi kartu viename monolite, kaip Vilniuje stovi Trijų Kryžių Kalnas.

Važiuokite visi ir gydykitės būtent į Respublikinę Klaipėdos ligoninę, kur gausite aukšto lygio aptarnavimą ir kompetetingą, kompleksinį gydymą.

2021 07