Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje esveikata.lt

L.Š.

Nuoširdžiausią ačiū noriu tarti, gal ne tari o sušukti gydytojai nuo dievo RIMAI NORVAIŠIENEI už atsakingumą, sąžiningumą. Šita gydytoja labai pasitikėjau ir įvyko stebuklas, aš sveikstu nuo Covd-19 užklupusios klastingos ligos. Tokia atsidavusi savo darbui gydytoja pasakė „nu ką čia aš viena, o štai kiek slaugytojos ir padėjėjos dirba…“

Tikra tiesa ir slaugytojos ir slaugytojų padėjėjos iš VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė Dienos stacionaro COVID 5a nuostabios, negaili savęs, visada geru žodžiu apdalins, nuramins, pralinksmins, jūs nuostabios „ufonautės“ gražiomis, gerumo pilnomis akimis, kaip aš jums dėkinga. Norėčiau kiekvienai atskirai padėkoti; slaugytojoms: Edita Strigūnaitė, Anna Moščeva, Ina Intaitė, Danguolė Žiliūtė, Laima Gadžiūnienė, Marta Armonienė, Justina (pavardės nežinau 🙁)

Slaugytojų padėjėjoms; Danguolė Jurkienė, Loreta Viršilienė, Ilona Sakalė, Ingrida Norvilienė.

Kinezistui Feliksui už tai, kad privertė vėl mano plaučius darbuotis, jūs nuostabus !!!

Nu ir kaip aš galiu nepadėkoti savo žemietėms šaunioms Skuodiškėms Renatai Gedgaudienei, Vilmai Šmaižienei ir Loretai Kuokštienei, ačiū jums labai.

Tikrai gal visų nepaminėjau, bet visam jūsų darniam kolektyvui linkiu dievo palaimos, sėkmės, Jūs darote tokį nerealiai sunkų darbą, supras tik tie kurie pamatys, kaip nuo rasojančių kaktų, kaip rasos lašai krenta prakaito lašai. Sėkmės Jums kuo didžiausios. Ir dar kartą tariu Jums didžiausios padėkos žodžius.

Su pagarba:

L. Š.

2021 05 18