Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje esveikata.lt

Lina

Laba diena, be galo maloniai nustebino Odos ir venerinių ligų poliklinikos darbuotojai. Kolektyvas nuostabus, mandagus, rūpestingas, profesionalus, spinduliuojantis gerą nuotaiką kasdien (3 savaitės stacionare tikrai nemažas laikotarpis įvertinti aplinką) – pradedant sk. vedėja, priėmimo sk. darbuotoja, sesutėmis, šeimininkutėmis, baigiant kiemelio ir aplinkos puoselėtoju. Nuoširdus ačiū už Jūsų pasiaukojimą, kantrybę ir atsidavimą darbui. Pacientė

Lina

Balandžio 28 d., šeštadienį, atvykome į ligoninę su vyru, kuris krisdamas patyrė rankos traumą. Priimamajame personalas suteikė itin kvalifikuotą pagalbą, lūžusi ranka buvo sugipsuota. Visos procedūros atliktos greitai ir kvalifikuotai. Užtrukome vos pusvalandį. Dėkojame visiems ligoninės darbuotojams – nuo registratorės iki chirurgo – už rūpestį, konsultacijas ir profesionalią pagalbą.

Lina

Noriu padėkoti radiologijos technologei Jolantai Prialgauskienei, kuri atliko mamografiją. Esu labai dėkinga jai už nuoširdumą, mokėjimą pacientą nuraminti, nuteikti. Tokius darbuotojus ligoninės vadovai turi branginti. Ačiū Jums, Jūrate, kad tokia esate!